red blue grey
oferta

OFERTA

Fiat Spider

Główną ofertą firmy są oczywiście, gotowe, w pełni odrestaurowane samochody. Pełen ich zestw możecie obejrzeć na stronie "SPRZEDAŻ". Ponadto firma wykonuje wszystkie usługi związane z naprawą i konserwacją wszelkiego typu starych i nowych samochodów. Andy Spiders wyrobił sobie reputację w odnawianiu Fiatów i pomimo że jego pasją sa Fiaty, jest on otwarty na wszelkie okazje odnowy innych rzadkich aut. Jeżeli masz jakieś rzadkie europejskie auto czekające na odnowę, skontaktuj się z Andrzejem przedstawiając mu swoje uwagi i pytania.

Fiat - części

Szczególnie do klientów z terenu Europy Andy’s Spiders kieruje ofertę pomocy w zdobyciu części do starych samochodów. Andy's Spiders różni się od innych sklepów restaurujących, które skupiają się w większości na zasobach części z Ameryki Północnej. Andy’s Spiders dzięki wieloletniej pracy i szeokim kontaktom na całym świecie ma międzynarodowy dostęp do części. Jeżeli poszukujesz jakiejś trudnej do zdobycia części do swojego ulubieńca Andrzej pomoże Ci ją znaleźć!

CD

Andy's Spiders oferuje także specjalna opcję CD dla klientów którzy są zainteresowani zobaczeniem pełnego procesu odnowy ich ukochanych aut. Jeżeli klient sobie zażyczy, Andrzej udokumentuje cały proces odnowy, od początku do końca. Wyobraź sobie posiadanie na CD setek zdjęć Twojego odnawianego auta!

Copyright @ SilverComputer