red blue grey
firma

FIRMA

Trzydzieści lat temu, Andrzej Soloduszkiewicz, chłopak z Nowego Sącza wyjechał z Polski do Toronto w Kanadzie. Wywiózł ze sobą miłość do samochodów, zwłaszcza Fiatów i nieprzeciętne zdolności mechanika co zaowocowało założeniem w Tornto frimy Andy Spiders.

Andy’s Spiders jest spółką motoryzacyjną w pełnym zakresie restaurującą i konserwującą auta. Należy do Andrzeja Soloduszkiewicza i jest przez niego obsługiwana.

Prez lata pracy Andrzej wyrobił sobie doskonałą reputację w odnawianiu Fiatów. Jest dobrze znany pośród właścicieli Fiatów jako wspaniały rzemieślnik przykładający dużą wagę do detali. Od 1985 roku, Andrzej pracując nad Fiatami 800, kompletnie odnawił lub zmodyfikował ich ponad 100. Samochody przez niego odrestaurowane zdobyły wiele nagród na pokazach Fiata.

Specjalizując się w kompletnej renowacji i pełnym dostosowywaniu Fiatów, Andy’s Spiders jest również otwarty na odnawianie i modyfikowanie innych rzadkich aut.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z działaniem firmy, ofertą i jej codzienną pracą. W galeriach znajdziecie dużo zdjęć prezentujących doskonale odrestaurowane Fiaty oraz dokumentujących żmudny i pracochłonny proces renowacji samochodu. A Andy's Spiders jest w tym mistrzem!

Andy's Spiders Andy's Spiders Andy's Spiders Andy's Spiders Andy's Spiders
Copyright @ SilverComputer